Приватне підприємство «Спортелітбуд» пропонує комплексне будівництво та облаштування легкоатлетичних стадіонів, спортивних комплексів, бігових доріжок, футбольних полів, тенісних кортів, універсальних та тренажерних майданчиків, комплексів «Workout», постачання спортивних покриттів та обладнання в любий куточок України.

За більш ніж 10 років успішної діяльності нами накопичений практичний досвід від розробки проекту до його будівництва «під ключ» та гарантійного обслуговування.

Підприємство приймає активну участь в соціальних проектах, що направлені на розвиток дитячого спорту та спортивної інфраструктури.

01. Наша мета

Формування доступних умов для розвитку фізичної культури та спорту для всіх верств населення, шляхом створення об’єктів спортивної інфраструктури, що відповідає світовим стандартам.

02. ЧОМУ САМЕ МИ

Ми використовуємо тільки якісні матеріали провідних європейських виробників,що дозволяє максимально комфортно проводити тренування та змагання, зменшити ризик отримання травм.
Ми пропонуємо продукцію сертифіковану міжнародними спортивними федераціями.

Сьогодні у нас працюють висококваліфіковані фахівці з різних напрямків: проектування, будівництва спортивних споруд, 3D-візуалізації і ін. Це дозволяє нам успішно розвиватися і в повній мірі
задовольняти вимоги наших клієнтів.

В незалежності від масштабів проекту, клієнт отримає найкращу ціну та гарантовану якість.

КОНТАКТНІ ДАНІ

  • +38(067)466-62-13(Viber, WhatsApp)

НАША АДРЕСА

  • Україна, Волинська область, м. Луцьк, просп. Президента Грушевского, 30
  • sportelitbud@ukr.net