You are here

Про нас

 «СпортЕлітБуд» розпочала свою діяльність в 2002р

Сьогодні у нас працюють висококваліфіковані спеціалісти з різних напрямів: проектування, будівництва, спортивних споруд, 3D-візуалізації та ін. Це дозволяє нам успішно розвиватись та в повній мірі задовольняти вимоги наших найвибагливіших клієнтів.

У НОВОВОЛИНСЬКУ ЗАВЕРШУЮТЬ РЕКОНСТРУКЦІЮ СПОРТКОМПЛЕКСУ

Реконструкція універсального спортивного комплексу НВК “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум” розпочалася у рамках програми “Волинь спортивна” за підтримки Фонду 

Теннисные корты на Соломенке

Теннисные корты на Соломенке открыли свои двери для всех почитателей этого красивого и популярного вида спорта. Корты на Соломенке в 2013 году отметили свое пятидесятилетие. В свое время это были самые лучшие корты в столице. На их полях проводились чемпионаты СССР и многие другие соревнования.

 

Майданчик на Короленка

Майданчик працює для мешканців м. Рівне, за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 5, (територія РІ КУП НАН України). Усі, хто бажає займатися на тренажерах, можуть записатися за тел. 62-05-89, 098-76-75-116.

Рівненський інформаційний портал "ОГО". Новини Рівного

У Рівному відкрили комплекс вуличних тренажерів та турніків. На території Рівненського інституту Київського університету права НАН України відкрили нове сучасне спортивне містечко, де встановлено комплекс вуличних тренажерів та турніків